Užpildykite ir gaukite pasiūlymus:
Susipažinau su privatumo politika
Jūsų duomenys yra saugūs. Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos Bankas
Standartinis pavyzdys: paskolos suma 3000 EUR, paskolos laikotarpis 36 mėnesiai, palūkanos 7.9% nuo nesumokėtos paskolos sumos ir bendra suma – 3369.59 EUR, kai BVKKMN 11.81%. Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio. Tikslią galimą paskolos sumą ir mėnesinę įmoką sužinosite, kai bus išnagrinėta Jūsų paraiška. Galimas paskolos terminas nuo 3 iki 84 mėn. Metinė palūkanų norma nuo 4,9% iki 75%, maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 102,95%.
SVG
Paskolos suma
iki 15000 EUR
SVG
Paskolos terminas
nuo 3 iki 84 mėnesių
SVG
palūkanų norma
nuo 4,9% per metus

Vartojimo paskola

Pasiskolinkite didesnę sumą pinigų vartojimui ilgesniam laikotarpiui!

Vartojimo paskola gali būti panaudota:

vestuvėms
mokslams
verslo pradžiai
kelionei
būsto remontui
vaistams, operacijoms ir kitoms medicininėms išlaidoms
nenumatytoms išlaidoms padengti

Image Description
Sužinokite

Kodėl verta rinktis Lendmax

SVG

Visiškai nemokama

Gaukite ir palyginkite paskolų bendrovių pasiūlymus be jokių mokesčių!

SVG

Saugu

Visi Jūsų pateikiami duomenys yra saugūs ir užšifruoti bei neprieinami tretiesiems asmenims

SVG

Sutaupote

Naudodamiesi mūsų platforma vidutiniškai sutaupoma apie 1500€ / metus

SVG

Greitas atsakymas

Visi pasiūlymai pateikiami vos per 1 valandą! Mes vertiname Jūsų laiko svarbą.

SVG

Jokių dokumentų pildymų

Visus dokumentus paruošime ir persiųsime paskolų davėjams už Jus visiškai nemokamai

SVG

Laisvė rinktis

Pagal paraišką pateiksime Jums net iki 20 skirtingų pasiūlymų, kad galėtumėte išsirinkti Jums palankiausią.

Partneriai

Dėkoju Lendmax vadybininkams, greitai ir operatyviai padėjo išspręsti finansinius klausimus, patarė. Dėkoju.

Lina P.

Užpildė paraišką 2020-09-01

Dažniausiai užduodami klausimai

Lendmax.lt – paskolų palyginimo platforma, kurioje, užpildę vieną paraišką, iš Lendmax.lt bendradarbiavimo partnerių – bankų ir paskolų davėjų – galėsite nemokamai gauti vartojimo paskolos, automobilio paskolos ir lizingo, paskolų sujungimo ir refinansavimo pasiūlymų. Lendmax.lt padės sutaupyti vertingo laiko ir galbūt ne vieną tūkstantį eurų.
Kai tik Lendmax.lt svetainėje užpildysite paraišką, Jums bus sukurta virtualioji paskyra, kurioje galėsite nagrinėti gautus paskolos pasiūlymus. Informaciją apie paskolos davėjų priimtus sprendimus gausite ir į savo el. paštą. Savo paskyroje galėsite palyginti skirtingų paskolos davėjų pasiūlymus ir išsirinkti geriausią pasiūlymą pagal galimą sumą, mėnesinę įmoką, palūkanų normą, patogumą ir kitus privalumus.
Paskola suteikiama asmenims nuo 18 metų, per mėnesį reikia gauti nuolatines bent 200 EUR pajamas, atskaičius mokesčius.
Tai priklauso nuo to, į kokio banko sąskaitą pageidaujate gauti paskolą. Pavyzdžiui, jeigu esate „Swedbank“ arba „SEB“ banko klientas, pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 15 min. po sutarties pasirašymo, jei kito banko klientas – tą pačią ar kitą dieną darbo dieną.
Taip. Jūs turite teisę paskolą grąžinti anksčiau, nes privalote mokėti palūkanas ir kitus mokėjimus tik už tą laikotarpį, kol visiškai įvykdote savo paskolos įsipareigojimus pagal paskolos sutartį. Suprantama, mes rekomenduojame prieš tai susisiekti su savo paskolos davėju. Net ir mokant didesnes mėnesines paskolos įmokas, rekomenduojame informuoti paskolos davėją, kad jis sumokėtos sumos skirtumą nukreiptų padengti pagrindinei sumai. Tai galima padaryti ir raštu, paskolos davėjui išsiunčiant el. laišką. Žinoma, prireikus patariame su jais taip pat ir susisiekti.
Galima paskola nuo 1000 EUR iki 25 000 EUR. Siūloma paskolos suma priklauso nuo paskolą imančio asmens pajamų dydžio. Norėdami apskaičiuoti, kokią sumą galite pasiskolinti, turite užpildyti paraišką, kuri bus išsiųsta paskolos davėjui įvertinti. Kiekvienas paskolos davėjas turi savo taisykles, pagal kurias jis vertina Jūsų paraišką. Tai reiškia, jog paskolos davėjų pasiūlymai gali skirtis. Paskolos davėjų siūlomos paskolos sumos ir sąlygos gali skirtis.
Lendmax.lt bendradarbiauja su įvairiais paskolų davėjais. Kiekvienas jų turi savo kreditavimo politiką. Užpildę paraišką Lendmax.lt, turėsite galimybę išsiaiškinti, ar šiuo metu galite gauti paskolą, atsižvelgiant į Jūsų kredito istoriją. Užpildę paraišką Jūs niekuo neįsipareigojate. Ši paslauga nieko nekainuoja.
Dažniausiai paskolą atsisakoma suteikti gavus neigiamą atsakymą iš skolininkų registro apie paskolos gavėjo kredito istoriją arba kai gaunamų pajamų nepakanka vykdyti turimus įsipareigojimus.
Paskolos terminas nuo 3 iki 84 mėnesių. Sąlygos priklauso nuo konkretaus atvejo.
Taip. Pateikdamas užpildytą paraišką Lendmax.lt, Jūs tik prašote pasiūlymų dėl paskolos. Paskola bus išduota tik tada, kai išsirinksite palankiausią pasiūlymą ir pasirašysite sutartį su paskolos davėju.
Palūkanų norma priklauso tiek nuo Jūsų pasirinktos paskolos rūšies, tiek nuo konkretaus paskolos davėjo. Vartojimo paskolos palūkanų normos nuo 8,9 % iki 40 % per metus, automobilio lizingo – nuo 6,9 % iki 40 % per metus. Refinansavimo palūkanų normos – nuo 8,9 % per metus. Siūloma palūkanų norma priklauso nuo Jūsų pajamų, kredito istorijos ir turimų įsipareigojimų.
Visi asmeniniai duomenys yra užšifruoti bei perduodami saugiu SSL duomenų perdavimo kanalu. Mūsų komanda nuolatos prižiūri ir tobulina saugumo sistemą, kad ji atitiktų geriausius pasaulinius standartus.