Image Description

4 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant automobilį

2020-11-15

Automobilio finansavimas yra vienas iš didelių gyvenimo įvykių - nesvarbu, ar renkatės naują automobilį salone, ar naudotą internete.

Viskas prasideda nuo to, kad gaunate geriausią įmanomą pasiūlymą dėl norimos transporto priemonės. Tada kitas žingsnis yra išsiaiškinti finansavimą ir derėtis dėl automobilio pirkimo. Mes visi priimame geriausius sprendimus, turėdami mums prieinamą informaciją. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant automobilį lizingu ar imant paskolą automobilio įsigijimui.

1. Žinokite savo finansavimo galimybes

Planuojant automobilį įsigyti lizingu, tinkamas laikas suprasti visą savo finansinį vaizdą. Ši biudžeto ataskaita yra naudinga norint sekti jūsų pajamas ir išlaidas, kad gautumėte geresnį dabartinės finansinės padėties vaizdą. Bendros finansinės padėties matymas padeda išsiaiškinti, kas būtų įmanoma finansuojant automobilį. Pajamų ir išlaidų suvokimas palengvina šių didelių išlaidų valdymą.

2. Išanalizuokite visus įmanomus pasirinkimus.

Išsiaiškinę, kokius mėnesinius mokėjimus leis jūsų biudžetas, pagalvokite, ar norite pirkti naują ar naudotą automobilį. Ar išvis yra prasmė pirkti, o gal geriau nuoma? Taip pat, žinokite kokios finansavimo galimybės jums yra realios, atsižvelgiant į jūsų pajamas ir norimą kreditą?

Galvojant apie automobilio pirkimą ar išperkamąją nuomą gali būti naudinga nepamiršti kelių taisyklių. Nors taisyklės ir nėra griežtos tačiau, reikia atsižvelgti į keletą bendrų dalykų. Automobilio pirkimas su paskola paprastai yra geras pasirinkimas tiems, kurie toliau važinės kelerius metus po paskolos išmokėjimo ir (arba) nuvažiuos daugiau nei 24 000 km per metus. Automobilio lizingas su likutine verte gali būti tinkamesnis variantas tiems, kurie nori kas 2–3 metus patirti tą „naujo automobilio jausmą“. Pravartu prisiminti, kad išperkant automobilį didesnė nei vidutinė rida gali sudaryti papildomus naudojimosi automobiliu mokesčius.  Mėnesiniai mokėjimai ir nusidėvėjimas taip pat yra aspektai, sprendžiant, ar pirkti automobilį įprastai ar pasinaudoti lizingu su likutine verte.

3. Neskubėkite

Dabar, kai pagalvojote apie galimybes, kurias reikėtų apsvarstyti prieš perkant automobilį, įdomumas gali prasidėti žvelgiant į transporto priemonių modelius. Daugelis žmonių mano, kad naudinga skirti pakankamai laiko renkantis automobilį.

4. Paskaičiuokite visas būtinas išlaidas

Finansuojant automobilį naudinga prisiminti, kad sutarta pirkimo kaina nėra vienintelis dalykas. Svarbu atsižvelgti į transporto priemonės paskolos sąlygas, pvz., palūkanų normą ir paskolos trukmę. Norint gauti tikslų vaizdą, naudinga atidžiai išnagrinėti visus papildomus priedus, pvz., „Išplėstines garantijas“, kurias pardavėjas gali pateikti pardavimo metu.

Į visas išlaidas turėtumėte įskaičiuoti mėnesines įmokas už transporto priemonę, taip pat draudimus, nuolatinę priežiūrą, tepalų keitimą ir t.t.

Apsisprendėte?

Daugelis žmonių tiksliai žinodami kiek gali sau leisti, jaučiasi geriau bei nepatiria papildomo streso. Taigi, neskubėkite ir pasirinkite jums tinkamą automobilio finansavimo variantą.


Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje!

Užpildyti užklausą paskolai dabar