Image Description

Verslo paskola: privalumai ir trūkumai

2020-09-15

Verslo paskolos yra galinga priemonė, padedanti finansuoti, pradėti ir plėtoti smulkųjį verslą. Kaip smulkaus verslo savininkas, galbūt norėsite užsitikrinti finansavimą, kad išlaikytumėte verslo operacijas, išplėstumėte verslą dar labiau, investuotumėte į naują įrangą ar samdytumėte daugiau darbuotojų. Verslo paskola gali padėti jums visa tai pasiekti daug lengviau.

Nežinote, ar verslo paskola jums tinka? Šiame straipsnyje mes atskyrėme verslo paskolos pranašumus ir trūkumus, taip pat klausimus, kuriuos reikia užduoti sau, jei vis dar abejojate.

Skolinimosi privalumai:

  • Galimybė gauti didelę pinigų sumą iš karto.

Lengviausias ir akivaizdžiausias būdas gauti daug pinigų iš karto yra verslo paskola. Jei jūsų verslas yra pasirengęs pradėti ar plėsti savo veiklą, verslo paskolos yra geriausias pasirinkimas. Palyginus su kitomis finansavimo galimybėmis, čia galite gauti daug daugiau kapitalo keliems išsikeltiems tikslams.

  • Galimybė kontroliuoti savo verslą.

Skirtingai nei skolinantis nuosavą kapitalą (kai verslas išleidžia akcijas), verslo paskolos sudarymas suteikia jums visišką savo verslo kontrolę. Bankai nedalyvauja jokiuose jūsų verslo valdymo aspektuose, o tai reiškia, kad esate įmonės savininkas - jūs išlaikote visišką savo įmonės kontrolę ir valdymą, tuo pačiu pasinaudodami papildomų lėšų privalumais.

  • Neapmokęstinamos palūkanos.

Tikriausiai ausyse skamba žodžiai „atskaitymas iš mokesčių“. Turime jums puikią žinią -  palūkanos už jūsų verslo paskolas yra neapmokęstinamos. Ypač, kai kalbama apie fiksuoto dydžio paskolas, kurių palūkanų norma nekinta visos paskolos trukmės metu. Dėl to smulkiojo verslo savininkams daug lengviau planuoti biudžetą ir planuoti mėnesinius paskolos mokėjimus!

Skolinimosi trūkumai:

  • Sudėtinga gauti paskolą.

Deja, labai sunku gauti verslo paskolas, nebent esate smulkaus verslo savininkas, turintis daug vertingo turto, t.y. nekilnojamo turto. Bankai yra ypač atsargūs skolindami. Jie nori įsitikinti, kad sugebėsite paskolą grąžinti. Dažnai skolininkai turi pateikti bankui tam tikrą garantiją, pavyzdžiui, įkeisti savo asmeninį turtą, į kurį bankas nukreiptų išieškojimą, jei įmonė žlugtų ir negalėtų grąžinti visos ar dalies paskolos.

  • Didelės palūkanų normos.

Kitas smulkaus verslo paskolų trūkumas yra didelės palūkanos. Be to, dažnai įmonės siekia  gauti didesnę sumą, tačiau įvertinus įmonės galimybes grąžinti paskolą - suma į kurią gali pretenduoti verslas yra žymiai mažesnė.

 

 

Klausimai, kuriuos reikia užduoti svarstant dėl verslo paskolos:

 

Skolinimasis pinigų verslui, turi savo privalumų ir trūkumų, kaip ir priimant bet kokius verslo sprendimus, susijusius su pinigais. Jei vis dar nesate tikri, ar verslo paskola jums tinka, atsakykite sau į žemiau pateiktus klausimus:

  • Kokios sumos reikia?
  • Kaip greitai reikia pinigų?
  • Ar mano verslas atitinka visus reikalavimus, keliamus paskolos gavimui?
  • Kur planuojama išleisti pinigus?

Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje!

Užpildyti užklausą paskolai dabar