Image Description

Kada verta imti vartojimo paskolą?

2020-08-15

Vartojimo paskolos gali būti perspektyvus pasirinkimas įvairiomis aplinkybėmis. Pirmiausia apibrėžkime vartojimo paskolą. Kai kurios paskolos yra skirtos konkrečiam pirkiniui. Jūs perkate būstą su hipotekos paskola, automobilį įsigyjate naudodamiesi auto paskola, o už kolegiją mokate studento paskola.


Tačiau vartojimo paskolą galima panaudoti beveik viskam. Kai kurie skolintojai nori žinoti, ką veiksite su pasiskolintais pinigais, tačiau tol, kol juos skolinatės atsakingai ir teisingai, galite su jais daryti ką norite.


Bet ką tai reiškia tau? Turėdami hipoteką, jūsų namai yra užstatas. Panašiai ir turint paskolą automobiliui, jūsų įsigytas automobilis yra užstatas. Kadangi vartojimo paskola dažnai neturi užstato - ji yra „neužtikrinta“, tai reiškia, kad palūkanų norma greičiausiai bus didesnė. Tačiau, taip pat yra vartojimo paskolų su užstatu, jei norite sumažinti savo išlaidas.


Štai penkios aplinkybės, kurioms esant vartojimo paskola gali būti gera idėja.1. Konsoliduoti kreditines korteles


Jei turite vieną ar daugiau kreditinių kortelių, kurios apmokestinamos maksimaliai, galite gauti vartojimo paskolą, kad visi mokesčiai būtų sujungti į vieno mėnesio įmoką. Kas daro šį pasirinkimą dar patrauklesniu: paskolos palūkanų norma gali būti žymiai mažesnė nei metinė kredito kortelių procentinė norma. Taip sumažėja rizika dėl naujų galimų kredito limitų, todėl prieš paskolos grąžinimą į savo korteles pervedate daugiau.


2. Refinansuokite studentų paskolas


Studentų paskolų refinansavimas gali suteikti tam tikrą finansinę pagalbą. Jūsų studentų paskolos palūkanų norma gali būti 6,8% arba didesnė, atsižvelgiant į jūsų turimą paskolos rūšį. Galbūt galėsite gauti vartojimo paskolą su mažesnėmis palūkanomis, kurios leis greičiau išsimokėti paskolą (-as).


Jei naudosite vartojimo paskolą, kad sumokėtumėte visą ar dalį studento paskolos, prarasite galimybę išskaičiuoti palūkanų mokėjimus (kai pateiksite pajamų mokesčius) kartu su kai kurių paskolų teikiamomis išmokomis. Ir jei jūsų likutis yra didelis, vartojimo paskola greičiausiai jo vis tiek nepadengs. Prieš pasirenkant refinansuoti studentų paskolas, labai atidžiai apgalvokite visas aplinkybes.


3. Finansuokite pirkinius


Pirkinių finansavimas priklauso nuo to, ar tai noras, ar poreikis. Jei vis tiek ketinate imti paskolą, vartojimo paskolos gavimas ir mokėjimas pardavėjui tiesiogiai gali būti geresnis sandoris nei lizingas ar kreditinė kortelė su didelėmis palūkanomis. Vis dėlto niekada nepriimkite sprendimo dėl finansavimo vietoje. Paprašykite pardavėjo pasiūlymo ir palyginkite jį su tuo, ką galėtumėte gauti pasinaudoję vartojimo paskola. Tada galite nuspręsti, kuris pasirinkimas yra teisingiausias.


4. Mokėkite už vestuves


Bet koks didelis įvykis, pavyzdžiui, vestuvės, yra tinkamas paskolai, jei galų gale sumokėsite visus susijusius mokesčius savo kredito kortelėje, negalėdami jų sumokėti per mėnesį. Asmeninė paskola tokioms didelėms išlaidoms gali sutaupyti nemažą sumą palūkanų mokesčiams, jei jos tarifas yra mažesnis nei jūsų kreditinės kortelės.


5. Pagerinkite savo kredito reitingą


Vartojimo paskola gali padėti jūsų kredito reitingui trimis būdais. Pirma, jei jūsų kredito ataskaitoje daugiausia rodoma kredito kortelių skola, vartojimo paskola gali padėti išlaikyti geresnį kredito reitingą, nei naudojantis kreditine kortele. Geriausios vartojimo paskolų sąlygos su bloga kredito istorija yra ribotos, tačiau vis tiek yra geresnis pasirinkimas nei paskolos iki atlyginimo (kreditinės kortelės).


Antra, tai gali sumažinti jūsų kredito panaudojimo koeficientą - viso naudojamo kredito sumą, palyginti su jūsų kredito limitu. Kuo mažesnė jūsų viso kredito suma, tuo geresnė jūsų kredito istorija.


Laiku grąžinti paskolą yra naudinga jūsų kredito istorijai.


Apibendrinimas


Vartojimo paskolos gali būti naudingos, atsižvelgiant į tinkamas aplinkybes. Pavyzdžiui, dauguma žmonių negali sau leisti mokėti grynaisiais už būstą, todėl būsto paskola yra būtina. Būtinai pasitarkite su patikima finansų įstaiga ir apsvarstykite savo galimybes.Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje!

Užpildyti užklausą paskolai dabar