Image Description

5 dažniausios klaidos imant paskolą

2020-08-01

Klaidos. Didelės ar mažas, tikriausiai vistiek esate keletą padarę. Tiesą sakant, aš tikiu, kad visi esame padarę klaidų! Tačiau nors jos gali padėti jums augti, mokytis ar tobulėti, finansinės klaidos beveik visada kainuoja pinigus. Tai brangus būdas išmokti pamoką.

 

Nuo to, kaip mokate skolas, iki rizikingų akcijų ar investicijų, finansų pasaulis yra apipintas klaidomis. Net iš pažiūros paprastas prašymo dėl paskolos ar asmeninio finansavimo veiksmas gali būti kupinas kliūčių, kad pamatytumėte kaip jūs suklydote ir netekote daugiau nei tikėjotės.

 

Neramu? Nusiramink! Šiandien mes apžvelgsime 5 dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias galite padaryti imdami vartojimo paskolą, ir pateikiame keletą patarimų ir gudrybių, kurie padės jų išvengti.

 

Taigi, jei galvojate kreiptis dėl vartojimo paskolos ir praleidę šiek tiek laiko mokydamiesi iš kitų klaidų, ilgainiui galėtumėte sutaupyti daugybę pinigų.

 

Svarbiausia išsiaiškinti…

 

  1. Neatliekate namų darbų.

 

Niekam nepatinka namų darbai. Ar pamiršote tas ilgas dienas ir vėlyvas naktis, kol užaugote ir baigėte mokyklą? Kai reikia rasti puikią paskolą, šiek tiek namų darbų iš tikrųjų gali padėti sutaupyti pinigų.

 

Čia yra be galo daug pasirinkimo galimybių, todėl pirmasis paskolos pasiūlymas yra pirmoji klaida, kurios reikia išvengti. Tai vargu ar yra gera idėja! Vietoj to, tyrinėkite, domėkitės keletu paskolos variantų. Ir greitai suprasite, kad tai jums buvo į naudą.

 

Pasirinkdami skolintoją, būkite pasirengę ieškoti, apsvarstykite sąlygas, grąžinimo galimybes ir net tarifus ar mokesčius. Visa tai gali labai skirtis įvairiose finansų įstaigose, todėl tinkamai jas palyginkite.

 

Jei visa tai skamba per sunkiai, yra būdų, kaip tai padaryti lengviau. Jums nereikia tiesiogiai eiti į bankus, kredito unijos ar kitas finansų įstaigas. Tai galite padaryti daug paprasčiau, pavyzdžiui apsilankę nepriklausomoje paskolų palyginimo platformoje.

 

Žinoma, galite sakyti „laikas - pinigai“, tačiau išleidę šiek tiek pradžioje, ilgainiui sutaupysite daug daugiau.

 

  1. Jūs tenkinatės didelėmis palūkanomis

 

Konkurencingi mokesčiai, sąlygos ir kiti priedai yra gerai, tačiau kad ir kaip gražiai jie skambėtų, niekada neturėtumėte tenkintis aukšta palūkanų norma. Tiesiog nereikia! 

Ieškodami paskolos, apsvarstykite, kam ją panaudosite. Gal jūs norite grąžinti savo asmenines skolas? Finansuoti naują ar naudotą automobilį? Suorganizuoti tobulas vestuves? Kai žinosite, kam ją išleisite, galėsite pasirinkti paskolą, kuri atitiks jūsų finansines galimybes ir  pasiūlys puikią palūkanų normą.

 

Jei jums patogu užtikrinti paskolą įkeičiant asmeninį turtą, tada galbūt geriausias pasirinkimas yra paskola su hipoteka. Jei visa tai skamba šiek tiek rizikingai, jums vis dar yra keletas labai konkurencingų paskolų be įkeitimo. Viskas, ką reikia atsiminti, yra tai, kad čia pat už kampo visada gali būti dar geresnis pasiūlymas. Jums reikia tik nusiteikti jo ieškoti!

 

  1. Jūs nepaisote savo kredito reitingo

 

Tai tiesa! Jūsų kredito reitingas gali turėti įtakos paskolos paraiškai. Geriausiu atveju tai paveiks jūsų galimybes pasiekti gerą finansavimo lygį, o blogiausiu atveju jūsų paskolos paraiška bus atmesta iš karto.

 

Kai kurios finansų įstaigos siūlo finansavimą žmonėms, turintiems blogų kreditų, tačiau vis tiek verta pirmiausia patikrinti savo kredito balą. Tai galite padaryti greitai ir lengvai internete ir gauti reikalingos informacijos, kad galėtumėte imtis veiksmų.

 

Kai kurios finansų įstaigos siūlo finansuoti žmones, turinčius blogą kredito istoriją, tačiau vis tiek verta pasitikrinti savo kredito reitingą. Tai galite padaryti greitai ir lengvai internete (www.creditinfo.lt)  ir gauti reikalingos informacijos.

 

Jei jūsų kredito balas yra geras? Tada jūs neturite dėl ko jaudintis. Paprasčiausiai suraskite geriausią paslaugų teikėją, pateikite paskolos internetu paraišką ir atsipalaiduokite bei pasiruoškite kitam svarbiam žingsniui savo gyvenime.

 

Jei pastebėsite, kad jūsų kredito balas yra prastas? Nesijaudinkite. Prieš kreipdamiesi į skolintoją, galite pagerinti savo kredito balą keliais būdais. Atlikdami šiuos veiksmus įsitikinkite, kad darote viską, kad gautumėte geriausius pasiūlymus ar padidintumėte paskolos paraiškos patvirtinimo galimybes.

 

  1. Pamirštate laiku atlikti mokėjimus

 

Paskolos procesas nesibaigia gavus patvirtinimą dėl paskolos suteikimo. Ateis laikas, kai jums reikės grąžinti pinigus. Tai gali skambėti paprastai, bet nustebsite, kaip lengva pamiršti.

 

Ši klaida ypač dažna, jei pirmą kartą kreipiatės į skolintoją! Nors atrodo, kad tai nedidelė klaida, tačiau praleisti mokėjimai dažnai įrašomi į jūsų kredito istoriją, o tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito reitingą ir galimybes ateityje gauti kitą paskolą.

 

Jei mokate valdyti sąskaitas už komunalines paslaugas ar kredito kortelių mokėjimus, tikėtina, kad viskas bus gerai. Tiesiog grąžinkite vartojimo paskolą tokiu pačiu būdu. Pažymėkite mokėjimo datas savo kalendoriuje, įsiveskite priminimą į telefoną arba dar geriau - nustatykite automatinį pavedimą per internetinę bankininkystę, kad mokėjimai būtų atlikti automatiškai. Tai taip paprasta!

 

  1. Jūs neatsižvelgiate į savo biudžetą

 

Kam planuojate naudoti šiuos pinigus? Medicinos paslaugų apmokėjimui? Gal grąžinti  įkyrėjusias skolas? Paskola gali suteikti jums daug galimybių arba padėti jums pagerinti savo finansinę padėtį, tačiau ji taip pat yra negrąžinta skola ir turi grąžintinas palūkanas.

 

Gali būti pernelyg paskubėta pasiimti paskolą, kol neuždavėte svarbiausio klausimo ar neatsakėte į jį: ar sugebėsite ją grąžinti?

 

Pasiskolinę daugiau pinigų, nei galite sau leisti, galite greitai pamatyti, kad išlaidos nekontroliuojamos, o to jūs tikrai nenorite. Vietoj to patikrinkite savo biudžetą, įvertinkite savo išlaidas ir kitus įsipareigojimus. 

 

Idealiu atveju bet kokie paskolų grąžinimai neturėtų viršyti 15-25% jūsų pajamų. Jei vis dėlto viršija, galbūt galėtumėte atidaryti taupomąją sąskaitą arba rasti būdų, kaip sutaupyti šiek tiek papildomų pinigų.

 

„Padaryta klaidų“ nebūtinai turi būti jūsų paskolos istorijoje

 

Mes visi darome klaidų. Jie yra kasdienio gyvenimo dalis. Tačiau kalbant apie pinigus, jums nereikia klysti, kad išmoktumėte gerų pamokų. Mokykitės iš kitų klaidų. Daug ieškoję, patikrinę kredito reitingą ir įsitikinę, kad jūsų biudžetas leis grąžinti kreditą, galėsite teikti nemokamą vartojimo paskolos paraišką ir gyventi savo geriausią finansinį gyvenimą.


Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje!

Užpildyti užklausą paskolai dabar